Aktualności

23-07-22

Koncert z Tvp2.


Koncerty, koncerty - co tydzień zespół koncertuje. W najbliższą niedzielę zapraszamy do Stalowej Woli, gdzie odbędzie się koncert Wakacyjnej trasy dwójki, podczas którego wystąpi również zespół Top-One.

23-07-22

Paryska Dama


Trzy tygodnie temu miała miejsce premiera teledysku do utworu Paryska Dama. Oglądalność rośnie z dnia na dzień, klip można obejrzeć w linku poniżej. https://www.youtube.com/watch?v=qDFWjyZccOc

28-06-22

After Silence


Kochani Fani, Sympatycy !!! Nasz nowy album "After Silence" jest dostępny w sklepach EMPiK, różnych innych z płytami oraz poprzez różne serwisy internetowe. Pozdrawiamy, Życzymy Miłego Słuchania!!! TOP-ONE

20-12-21

Wesołych Świąt


Z okazji magicznego Bożego Narodzenia, życzę Ci miłości i własnego skrawka nieba. Zadumy nad płomieniem świecy, życia bez niepotrzebnej hecy. Filiżanki dobrej, pachnącej kawy, i mnóstwa fajnej, radosnej zabawy. Pięknej muzyki, słuchanej wieczorami, i czasu spędzanego z bliskimi, z nami! Wesołych Świąt!

30-08-21

Dożynki w Kobylnicy. Koncert Mezo i Top One


Pod wieczór na scenie wystąpiły gwiazdy imprezy. Najpierw w rytm hip-hopowych rymów i znanych z radia przebojów zagrał Mezo, a po nim przed publicznością pojawił się zespół TOP ONE – gwiazda muzyki tanecznej.

16-08-21

Legendarna grupa TOP ONE wciąż młoda!


Legenda muzyki tanecznej pokazała prawdziwa klasę! Ich ogromne doświadczenie przelewa się na jakość! W miniona niedzielę wszyscy przed telewizorami mogliśmy oglądać występy znanych zespołów w ramach koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki” w TVP2. Tym razem koncert odbył się w Ostródzie, w mieście, które słynie z muzyki tanecznej i rozrywkowej. Grupa Top One, która istnieje od 1989 roku czyli powstali jeszcze przed muzyką disco polo to zespół, który pokochały miliony w tamtych czasami i uwielbiają go do dziś. Trzeba zauważyć, że zespół Top One nie jest zespołem tworzącym i grającym muzykę disco polo. Ta grupa od zawsze wzorowała się na muzyce „Italo Disco” z polską nutką. Wielu fanów jednak zalicza ich do muzyki disco polo co jest wielkim błędem. Prawdziwi fani doskonale wiedzą z jakiego nurtu muzycznego wywodzi się twórczość zespołu Top One.

28-05-21

TOP-ONE w Disco Polo Live 29.05.2021


Gorąco zapraszamy już jutro: 29.05.2021 o godzinie : 19:00 Kanał POLO TV , Program Roberta Klatta DISCO POLO LIVE ...spotkanie z nami na wizji.....????

16-05-21

100 Lat Paweł ....Urodzinowo


Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzymy: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń. Reszta Ekipy TOP-ONE https://www.facebook.com/topone.oficjalny/videos/214170083589775/

01-05-21

Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy!


Niesamowita publikacja gwiazd disco polo! To jedyne w swoim rodzaju charakterystyczne brzmienie, które od wielu lat może mieć tylko Paweł Kucharski i jego ekipa...Każdy fan ma w disco polo swoich ulubionych wykonawców, na których nowe propozycje, czeka zawsze z wielkim utęsknieniem. Top One, to prawdziwa kopalnia przebojów. Dinozaury disco polo, od ponad 30 lat sypią hitami jak z rękawa. Któż z fanów nie pamięta takich kawałków jak “Granica”, “Miła moja”, czy “Bliska z moim myślom”?Z pewnością każdy z nich, ma do dzisiaj w swoich zbiorach przynajmniej jedną kasetę z najlepszymi hitami Top One. Gwiazdorzy disco polo nie zwalniają jednak tempa, i w dalszym ciągu tworzą nowości, które ponownie mają szansę wywindować ich na muzyczny szczyt!To wielki dzień dla sporej grupy fanów popularnego Top One. W sieci opublikowana została najnowsza premiera legend disco polo! Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! To jedyne w swoim rodzaju charakterystyczne brzmienie, które od wielu lat może mieć tylko Paweł Kucharski i jego ekipa! Zachwytom fanów nie ma końca!

11-04-21

Legenda muzyki tanecznej znów nagrywa hity! Nowość od TOP ONE pt: „Tańcz mała, tańcz”.


Zespół TOP-ONE powstał wiosną 1986 r. Założycielem i twórcą nazwy, był Paweł Kucharski, wokalista i front men (wcześniej również, jako gitarzysta), a nazwa ta została zapożyczona z napisu na bluzie, jaką miał Paweł na sobie na jednej z prób. Wówczas został uformowany skład, do którego weszli również: Sylwester Raciborski – ówczesny wokalista zespołu, Mariusz Lubowiecki – instrumentalista klawiszowy, Robert Kostrzębski – basowy instrumentalista klawiszowy i Maciej Jamroz – perkusja, później także manager zespołu. Od tamtego momentu zespół Top One zmieniał się i rozwijał z każdym rokiem. Ich utwory rozbrzmiewają niemal na każdej domówce, dyskotece oraz w rozgłośniach radiowych. Ten zespół to żywa legenda muzyki rozrywkowej i nadal są w pełni sił aby dalej tworzyć nowe utwory dla swoich fanów. Dziś na łamach naszego portalu pragniemy nadmienić iż już wkrótce a dokładnie 29-tego kwietnia odbędzie się premiera nowego utworu wraz z teledyskiem grupy Top One. Nowość będzie nosiła tytuł: „Tańcz mała, tańcz”. Klip został nagrany w stolicy muzyki disco polo czyli na Podlasiu, z którego wywodzą się największe gwiazdy muzyki tanecznej oraz w stolicy Polski czyli w Warszawie. Zapamiętajcie tą datę! 29.04.2021 godzina 20:00 kanał YouTube TOP ONE. Poniżej udostępniamy krótką video zapowiedź nadchodzącej premiery.

10-04-21

"TAŃCZ MAŁA TAŃCZ" już 29 Kwietnia 2021


Gorąco zapraszamy na premierę naszej najnowszej piosenki "TAŃCZ MAŁA TAŃCZ" już 29 Kwietnia 2021 roku na naszym Kanale YOU TUBE oraz wstacjach telewizyjnych i stacjach radiowych. Gorące podziękowania dla: -LIGHTHAUSE Production, -UNICELL Poland, -HOTEL BIAŁOWIESKI w Białowieży, -CARRUM