Aktualności

30-08-21

Dożynki w Kobylnicy. Koncert Mezo i Top One


Pod wieczór na scenie wystąpiły gwiazdy imprezy. Najpierw w rytm hip-hopowych rymów i znanych z radia przebojów zagrał Mezo, a po nim przed publicznością pojawił się zespół TOP ONE – gwiazda muzyki tanecznej.

16-08-21

Legendarna grupa TOP ONE wciąż młoda!


Legenda muzyki tanecznej pokazała prawdziwa klasę! Ich ogromne doświadczenie przelewa się na jakość! W miniona niedzielę wszyscy przed telewizorami mogliśmy oglądać występy znanych zespołów w ramach koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki” w TVP2. Tym razem koncert odbył się w Ostródzie, w mieście, które słynie z muzyki tanecznej i rozrywkowej. Grupa Top One, która istnieje od 1989 roku czyli powstali jeszcze przed muzyką disco polo to zespół, który pokochały miliony w tamtych czasami i uwielbiają go do dziś. Trzeba zauważyć, że zespół Top One nie jest zespołem tworzącym i grającym muzykę disco polo. Ta grupa od zawsze wzorowała się na muzyce „Italo Disco” z polską nutką. Wielu fanów jednak zalicza ich do muzyki disco polo co jest wielkim błędem. Prawdziwi fani doskonale wiedzą z jakiego nurtu muzycznego wywodzi się twórczość zespołu Top One.

28-05-21

TOP-ONE w Disco Polo Live 29.05.2021


Gorąco zapraszamy już jutro: 29.05.2021 o godzinie : 19:00 Kanał POLO TV , Program Roberta Klatta DISCO POLO LIVE ...spotkanie z nami na wizji.....????

16-05-21

100 Lat Paweł ....Urodzinowo


Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzymy: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń. Reszta Ekipy TOP-ONE https://www.facebook.com/topone.oficjalny/videos/214170083589775/

01-05-21

Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy!


Niesamowita publikacja gwiazd disco polo! To jedyne w swoim rodzaju charakterystyczne brzmienie, które od wielu lat może mieć tylko Paweł Kucharski i jego ekipa...Każdy fan ma w disco polo swoich ulubionych wykonawców, na których nowe propozycje, czeka zawsze z wielkim utęsknieniem. Top One, to prawdziwa kopalnia przebojów. Dinozaury disco polo, od ponad 30 lat sypią hitami jak z rękawa. Któż z fanów nie pamięta takich kawałków jak “Granica”, “Miła moja”, czy “Bliska z moim myślom”?Z pewnością każdy z nich, ma do dzisiaj w swoich zbiorach przynajmniej jedną kasetę z najlepszymi hitami Top One. Gwiazdorzy disco polo nie zwalniają jednak tempa, i w dalszym ciągu tworzą nowości, które ponownie mają szansę wywindować ich na muzyczny szczyt!To wielki dzień dla sporej grupy fanów popularnego Top One. W sieci opublikowana została najnowsza premiera legend disco polo! Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! To jedyne w swoim rodzaju charakterystyczne brzmienie, które od wielu lat może mieć tylko Paweł Kucharski i jego ekipa! Zachwytom fanów nie ma końca!

11-04-21

Legenda muzyki tanecznej znów nagrywa hity! Nowość od TOP ONE pt: „Tańcz mała, tańcz”.


Zespół TOP-ONE powstał wiosną 1986 r. Założycielem i twórcą nazwy, był Paweł Kucharski, wokalista i front men (wcześniej również, jako gitarzysta), a nazwa ta została zapożyczona z napisu na bluzie, jaką miał Paweł na sobie na jednej z prób. Wówczas został uformowany skład, do którego weszli również: Sylwester Raciborski – ówczesny wokalista zespołu, Mariusz Lubowiecki – instrumentalista klawiszowy, Robert Kostrzębski – basowy instrumentalista klawiszowy i Maciej Jamroz – perkusja, później także manager zespołu. Od tamtego momentu zespół Top One zmieniał się i rozwijał z każdym rokiem. Ich utwory rozbrzmiewają niemal na każdej domówce, dyskotece oraz w rozgłośniach radiowych. Ten zespół to żywa legenda muzyki rozrywkowej i nadal są w pełni sił aby dalej tworzyć nowe utwory dla swoich fanów. Dziś na łamach naszego portalu pragniemy nadmienić iż już wkrótce a dokładnie 29-tego kwietnia odbędzie się premiera nowego utworu wraz z teledyskiem grupy Top One. Nowość będzie nosiła tytuł: „Tańcz mała, tańcz”. Klip został nagrany w stolicy muzyki disco polo czyli na Podlasiu, z którego wywodzą się największe gwiazdy muzyki tanecznej oraz w stolicy Polski czyli w Warszawie. Zapamiętajcie tą datę! 29.04.2021 godzina 20:00 kanał YouTube TOP ONE. Poniżej udostępniamy krótką video zapowiedź nadchodzącej premiery.

10-04-21

"TAŃCZ MAŁA TAŃCZ" już 29 Kwietnia 2021


Gorąco zapraszamy na premierę naszej najnowszej piosenki "TAŃCZ MAŁA TAŃCZ" już 29 Kwietnia 2021 roku na naszym Kanale YOU TUBE oraz wstacjach telewizyjnych i stacjach radiowych. Gorące podziękowania dla: -LIGHTHAUSE Production, -UNICELL Poland, -HOTEL BIAŁOWIESKI w Białowieży, -CARRUM

30-03-21

Wielkanoc 2021


Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, Tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia To są najszczersze nasze życzenia.

08-03-21

8 Marca 2021 Dzień Kobiet


Z bukietem róż nie mogę przyjść,
by złożyć Ci życzenia,
więc wyzywam los i proszę go,
by spełnił Twe marzenia.

Spełnienia wszystkich marzeń,
zadowolenia z siebie, radości życiowej
i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet
życzę Wam moje wspaniałe, niepowtarzalne Panie!

21-12-20

Wesołych Świąt


Zdrowych, spokojnych i pogodnych
świąt Narodzenia Jezusa.
Aby w Waszej rodzinie świeciła w całym roku
gwiazda betlejemska.
Wszystkiego dobrego

TOP-ONE

16-10-20

Znany YouTuber UNCLE MoMo z UK po obejrzeniu klipu Tamte chwile, mówi tak.....


Witam Was Youtuberzy na moim kanale, gdzie ja, „Uncle MoMo” dostarczam moje recenzje piosenek artystów, którzy mają mało odsłon i wielu subskrybujących. Przygotowałem dziś dla Was dwa kawałki: jeden hip hopowy dziewczęcej grupy Black Pink z Hong Kongu, a w drugim zaciągnę was spowrotem do Europy. Tą grupę (Top-One) polubiłem dlatego, że wiesz, jak to mówią - nigdy nie jesteś zbyt stary, żeby kochać muzykę. I to jest dokładna/kompletna definicja tego, bo ci trzej faceci ciągle w tym są. Wiecie, oni są jak The Rolling Stones, ciągle w tym są (robią muzykę). Nie możesz ich zatrzymać, sprawić, żeby przestali. Kiedy kochasz muzykę to po prostu kochasz muzykę. To, co kochasz w muzyce to fakt, że ona sprawia, że czujesz się młody. Nie sprawia, że czujesz się staro, sprawia, że czujesz się młodo. Ludzie mogliby sprawić, żebyś poczuł się stary, lecz Ty, jeżeli starasz się robić to, co, kochasz to sprawia, że czujesz się młody. Czujesz się na szczycie w obecnej sytuacji, we współczesnej muzyce i podążasz za nią i zawsze pozostaniesz młody duchem. Nie umiem wymówić tytułu tej piosenki Top-One. Jestem kiepski, jeśli chodzi o wymowę, ale się staram. Ja wiem, że mam tą jedną rzecz, która będzie dostarczać wam rozrywki: Znajdujemy niesamowitych, utalentowanych artystów. Top One 'Tamte Chwile To Ty' - taneczny kawałek, międzynarodowy. Taneczny Kawałek umc, umc!! Uwielbiam to!!! Cholernie dobre video, łapiesz to?
(leci teledysk) Więc to był Top-One, postaram się najlepiej jak umiem to wymówić („MoMo” próbuje wymówić tytuł ????). Zostawcie komentarz odnośnie właściwej wymowy tej piosenki, bo wiem, że moja wymowa jest do bani, sorry za nią, liczę na was, nie że wiecie, macie być nieuprzejmi dla mnie, bo wiecie, że się staram, jestem tu też, żeby czasami mi pomóc i mnie nauczyć, więc jeśli wiecie coś więcej - dajcie znać.  Podobają mi się ci goście, podoba mi się to, co wnoszą ze swoją muzyką. Podoba mi się to, że się nie poddają i że nie przestają tworzyć. Jest tyle ludzi, którzy dochodząc do pewnego wieku mówią: ok.…odpuszczam. Ci goście: NIE!! Oni są tu, żeby wygrać. I jak już powiedziałem - muzyka sprawia, że czujesz się młodo. I dopóki oni kontynuują robienie tego rodzaju muzyki - oni będą w wieku, w którym chcą się czuć. A teraz pójdziemy w kierunku historii pokazanej w teledysku. Myślę, że to jest coś w tym stylu: jest sobie ta dziewczyna, oni byli przyjaciółmi czy coś w tym stylu, nieważne, i historia chyba była o czasach, kiedy oni byli młodsi. Mam nadzieję, że to co mówię ma sens. I wtedy widzimy jego siedzącego na krześle a ona rozmawia z innym facetem, może to narzeczony, nieważne, więc myślę, że to jest sprawa w stylu: patrzę na ciebie, podobasz mi się, chciałabym, żebyś była ze mną zamiast być z tym idiotą i traktowałbym Cię lepiej niż on - wiesz, chodź, ucieknij ze mną - coś w tym rodzaju. I to jest dobry pomysł. Historia jest urocza, ale bardziej podoba mi się to, co dzieje się w muzyce. Ta muzyka jest międzynarodowa. W krajach takich jak Serbia, Albania, Croatia, Niemcy - oni mają tam taki typ brzmienia/aranży, które jest bardzo bardzo popularne. To jest zupełnie inne niż wiesz … muzyka w Anglii, Ameryce czy Australii, wiesz co grają w tych krajach. A oni (Top-One) ciągle nagrywają te perełki, robią te wspaniałe hity i przynoszą rozrywkę. Oni są czołówką, są !! I ci goście są jak The Rolling Stones, oni nie przeszli na emeryturę, Ozzy Osbourne tez nie przeszedł na emeryturę. Oni czują się młodzi i nagrywają wspaniałe hity i nadal to robią!! („MoMo” mówi o Top-One).

Dlaczego mieliby przestać? Widzieliście kawałek- jest współczesny, ma w sobie energię i pasuje do grup wiekowych od 50 latków do 20 latków a nawet 16 latków. Ci goście są w czołówce, podobają mi się, uwielbiam ich i są absolutnie niesamowici!!

https://www.youtube.com/watch?v=XXROwWeiTY8&fbclid=IwAR1IhxvIYbdli0hkSsGsvW8OuuuVHixYO00-Mwq9NhsYU4aS3wnTOLc1hRo