CEZARY KOŁOS

Fan zespołu właściwie niemal od samego początku. Był klarnecistą w białostockich młodzieżowych orkiestrach dętych. Zaliczył również roczny epizod jako klawiszowiec w zespole...punkrockowym. W 2000 r. nawiązał kontakt e-mailowy z Pawłem Kucharskim, a dwa lata później przejął we władanie oficjalną stronę internetową zespołu którą prowadzi do dziś. W latach 2002-2005 wspomagał zespół na koncertach jako rezerwowy klawiszowiec. Mieszka i pracuje w Białymstoku


JAROSŁAW JAMROŻY

Fan zespołu od początku jego istnienia. Byl przez pewien czas DJ-em,występował w radiu Grudziądz, jako znawca muzyki dyskotekowej. Prowadził korespondencyjne kluby muzyki tanecznej. Jest związany z muzyką disco od lat.Od pewnego czasu współpracuje z zespołem Top One jako współprowadzący stronę zespołu, kanał na Youtubie oraz oficjalny profil zespołu na Facebooku.


KUBA GINALSKI

Top-One pierwszy raz usłyszał na początku lat 90, u wujka w samochodzie, nie podejrzewał, że jeden krótki epizod tak wpłynie na jego życie.W 2003 nawiązuje kontakt z zespołem, co w niedalekiej przyszłości zainicjuje powstanie dobrze prosperującego i prężnie ewoluującego centralnego fanklubu, skupiającego członków z całej Polski. Poza muzyką, jego hobby to turystyka, koleje i sporty: korfball, latem - rower.


JANUSZ KONDRATOWICZ
vel. JAN KRYNICZ

Znany w całym kraju autor tekstów. Pisał m.in. dla tak znanych wykonawców, jak Czerwone Gitary, Anna Jantar, Rezerwat, Halina Frąckowiak. Napisał niemal wszystkie teksty autorskich piosenek Top-One, które powstały w latach 1990-1995. W 2005 r. zespół ponownie nawiązuje z nim współpracę co zaowocowało tym, że pan Janusz napisał kilka tekstów do piosenek z najnowszej płyty Top-One pt. "Hello!"


WOJCIECH ANUSZKIEWICZ

Serdeczny przyjaciel Pawła Kucharskiego. Amerykanin polskiego pochodzenia. Mieszka w Dudley (USA). Od 2003 współpracuje z zespołem TOP-ONE jako autor anglojęzycznych tekstów do utworów, które prawdopodobnie znajdą się na jednej z najbliższych płyt zespołu. Jest wokalistą zespołu RYTMICAL, którego to płyta ukazała się w 2005, a jednym z jej współtwórców był właśnie Paweł Kucharski.


BOGDAN FABIAŃSKI

Autor jednej z najpopularniejszych w latach osiemdziesiątych audycji "Słuchajmy razem" oraz "Muzyka nocą". Właśnie tam po raz pierwszy można było usłyszeć utwory zespołu Top-One. To dzięki niemu zespół wypłynął na szerokie wody, mimo iż nikt inny oprócz "Fabiana" nie zainteresował się promowaniem muzyki granej przez zespół. Jeden z najlepszych i najbardziej lubianych prezenterów radiowych i dyskotekowych. Obecnie jest prezenterem w "Radiu dla Ciebie".


ZBIGNIEW BIENIAK

Wokalista, kompozytor, autor tekstów. Śpiewał w zespołach Rezerwat oraz Oddział Zamknięty. Współpracował również m.in z zespołami Houk, Closterkeller, Human i Wilki. Znany również z autorstwa tekstów do m.in tak znanych utworów jak "Bania u Cygana" i "Jedziemy na maxa" zespołu Zero. Dla Top-One napisał teksty do całej płyty "Lśnienie gwiazd" oraz 2 utwory płyty "Hello!"


RAFAŁ PACZKOWSKI

Człowiek uważany za jednego z najlepszych reżyserów dźwięku w Europie. Pracuje z najwybitniejszymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jest też realizatorem nagrań w wielu polskich produkcjach telewizyjnych i kinowych. Fenomen swojego brzmienia, zespół w dużej mierze zawdzięcza właśnie jemu. Współpracował z zespołem w latach 1990-1995.


JAN BORYSEWICZ

Człowiek którego zbytnio przedstawiać nie trzeba. Jeden z najlepszych gitarzystów w Europie. Założyciel i lider legendarnego zespołu Lady Pank z którym do dzisiaj święci triumfy. Kompozytor wielu hitów. Z zespołem Top-One współpracował na początku 1990 roku, kiedy to zgodził się nagrać partie gitarowe na płycie "No Disco no.1" w utworach Światła wielkich miast, Złudne prawdy oraz Fred Kruger.


KASIA LESING

Chórzystka w zespole Top-One. Udzieliła swojego głosu na płytach "Coraz wyżej" i Wstań i walcz", natomiast na płycie "Rock n' Dance" zaśpiewała solo 2 piosenki - "Mam Dość" (z rep. Lombardu) oraz "Jestem twoim grzechem (z rep. Izabelli Trojanowskiej). Potem podjęła solową karierę, nagrywając płytę "Wielki błękit" i słuch o niej zaginął. Jakiś czas temu wróciła do muzyki i ze znanym twórcą muzyki klubowej - Janardaną (wcześniej znanym pod pseudonimem Clubringer) nagrała kilka starszych przebojów, m.in "Ta sama chwila" Bajmu.


ATTAGOE CALABASH

Pochodzący z Ghany raper. Współpracował z zespołem od 1995 r. Wziął również udział wraz z zespołem w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego, co było wielkim ewenementem. Występował także gościnnie z zespołem Big Cyc. Można go było również zobaczyć w kilku filmach i serialach. Wielką niespodzianką dla wszystkich był jego występ z zespołem Top-One na niedawnym festiwalu w Kobylnicy. Jego show bardzo spodobał się publiczności. Potem wystąpił z zespołem jeszcze kilka razy w sezonie 2012.


DARIUSZ SMULSKI

Człowiek, który od samego początku, gdy zespół zaczął koncertować zajmował się techniczną stroną koncertów, dĽwiękiem i sceną. Za każdym razem, gdy zespół wykonywał na koncertach utwór "Fred Kruger", Darek wcielał się w rolę Freda zakładając maskę, kapelusz, stary podarty sweter oraz słynne szpony. Wtedy wskakiwał na scenę i dawał choć krótki to niepowtarzalny show. Obecnie jest szwagrem Darka i serdecznym przyjacielem Pawła.


DANIEL SKARŻYŃSKI

W latach 1992 - 1994 wizażysta i tancerz w zespole Top-One. To dzięki niemu zespół zawsze na scenie pojawiał się z delikatnym, a za razem idealnym makijażem. W 1995 r. rozpoczyna własną karierę nagrywając kilka piosenek, w tym między innymi "Wielki doping". Dziś nie zajmuje się już muzyką, za to od czasu do czasu grywa drobne epizody w filmach i serialach.


FRANK EVANS

Raper z Ghany, który dołączył do zespołu w 1994 roku, udzielając się jako drugi wokalista na płycie "Dzieci Europy". Odszedł od zespołu w rok póĽniej, podejmując próby nagrania własnej płyty. Materiał jednak nigdy nie został ukończony i praktycznie nie ujrzał światła dziennego do tej pory.


WACŁAW WRÓBEL

Biznesmen, który razem z zespołem Top-One zakłada firmę fonograficzną Top One Pro Dance w 1995 r. Dzięki temu przedsięwzięciu zostaje wylansowany między innymi taki zespół, jak D-Bomb. Na początku 1999 roku drogi jego i zespołu rozchodzą się.MARCIN KILJAN

Autor słów do utworu Ye O! oraz muzyki i słów do solowego utworu Pawła Kucharskiego "Na rozstaju pustych dróg". Ponadto Marcin często użyczał swego głosu w chórkach, między innymi na płycie "Freedom" oraz w piosenkach "Ye O!" i "Ole Olek!".ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Prezydent RP w latach 1995-2005 do czego przyczynił się m.in zespół Top-One zgadzając się na udział w jego kampanii wyborczej w 1995 r. Wystąpił w teledysku do piosenki wyborczej "Ole, Olek!" u boku zespołu.
KRZYSZTOF BORKOWSKI

Tancerz w zespole Top-One od 1996 roku. W 1998 r. zakłada rodzinę i przenosi się do Płocka.LIDIA WINICZENKO

Tancerka i wokalistka w latach 1997 - 1999. Wzięła udział w teledysku Ola! Lata czasMARIUSZ ROGOWSKI i PAWEŁ CHMIELEWSKI

Dwaj młodzi muzycy tworzący duet Zibo. W produkcji ich nagrań brali udział członkowie Top-One. W latach 2000 - 2004 obydwaj, na zmianę, przez jakiś czas pełnili rolę muzyków towarzyszących (jako klawiszowcy) w zespole TOP-ONE. Obecnie Paweł w dalszym ciągu koncertuje i nagrywa pod szyldem Zibo, natomiast Mariusz występuje jako Kenzo.


KATARZYNA KRUPA

W zespole tylko jeden rok, od 2000 do lata 2001 r. Tancerka i wokalista. Miss Gliwic 2000. W ostatnich latach wszyscy mogliśmy podziwiać Kasię w bardzo popularnym show stacji TVN - Taniec z gwiazdami.

KATARZYNA GIBSON

Tancerka i chórzystka w zespole od 2000 do lata 2002 r. Wystąpiła w kilku teledyskach.AGNIESZKA LIPSKA

Wzięła udział w teledysku do piosenki "Miła moja" i bardzo krótko pełniła w zespole funkcję tancerki i chórzystki.MARK ŚLEDZIEWSKI

Autor wszystkich anglojęzycznych rapów na płycie "Cios za cios".