W ciągu już niemal 20 lat istnienia Top-One z zespołem współpracowało na stałe lub gościnnie bardzo wielu muzyków. Obecnie, po wielu latach różnych zawirowań personalnych zespół składa się z trzech muzyków. Od samego początku istnienia grupy jej filarem, wokalistą i głównym kompozytorem jest Paweł Kucharski. Oprócz niego Top-One tworzą klawiszowcy - Dariusz Zwierzchowski i Robert Gołaszewski. Poniżej dowiecie się więcej o ludziach tworzących dziś zespół Top-One...


PAWEŁ KUCHARSKI

Założyciel zespołu. W TOP-ONE bez przerwy od samego początku - najpierw jako gitarzysta, a po odejściu Sylwka Raciborskiego wokalista, którym jest do dziś. Kompozytor większości utworów z repertuaru grupy. Skomponował muzykę m.in. do takich hitów jak "Ciao Italia", "Wejdziemy na top", "Chinatown", "Lśnienie gwiazd" oraz wielu, wielu innych. Paweł Kucharski urodził się 16 maja 1968 r. w Warszawie. Ukończył podstawową szkołę muzyczną, gdzie poznawał tajniki gry na gitarze i pianinie. Kiedy uczył się jeszcze w technikum mechanicznym założył, wraz z kolegą, Maciejem Jamrozem zespół, którego nazwa wzięła się od bluzy, którą Paweł miał na sobie w dniu, w którym szukali nazwy. Nietrudno zgadnąć, że na tej bluzie napisane było...TOP-ONE! Paweł mieszka w podwarszawskim Pruszkowie. Ma żonę - Dorotę, oraz dwójkę dzieci - syna Rafała i córkę Monikę. Jego zainteresowania to komputery i internet (spędza sporo czasu surfując po sieci), dobry film, oraz podróże (których w historii zespołu nie brakowało). Bardzo lubi czytać czasopisma komputerowe. Najchętniej słucha muzyki Dance, Pop i Italo Disco.


DARIUSZ ZWIERZCHOWSKI

W zespole oficjalnie od 1992 r., choć wcześniej udzielał się już w zespole, pomagając przy realizacji albumu "Kiedyś..." oraz aranżując wspólnie z D.Królakiem całą płytę Poland Disco. Na tym albumie (ale tylko na kasecie) umieszczona została jego słynna kompozycja - "Tekla". W 1992 r. zastępuje Mariusza Lubowieckiego i do dziś pełni rolę klawiszowca zespołu TOP-ONE. Darek urodził się 23 października 1969 r. w Pruszkowie. Podobnie jak Paweł (z którm Darek, oraz były klawiszowiec zespołu, Dariusz Królak uczyli się w jednej klasie w technikum) ukończył podstawową szkołę muzyczną, z tym, że w klasie akordeonu. Ma żonę - Agnieszkę oraz dwóch synków - Kubę oraz Mateusza. Najchętniej słucha wokalistek, takich jak Madonna, Kate Bush, czy Bonnnie Tyler. Oprócz tego interesuje się komputerami i akwarystyką. Jak twierdzi, od dawna nie ogląda telewizji, bo uważa że szkoda na nią czasu.


ROBERT GOŁASZEWSKI

Od dziecka związany z muzyką i sceną, całkowicie poświęca się swojej pasji. Drogę artystyczną rozpoczął mając 7 lat jako solista dziecięcego zespołu Fasolki w programie Tik-Tak. Znany był wówczas z takich przebojów jak "Kapelusz Uśmiechmistrza", "Kocur bury", "Ogórek", "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki" i wielu innych. Wielokrotnie użyczał swojego głosu do słuchowisk radiowych. Jako wokalista brał udział w nagraniu ścieżki dźwiękowej do kultowych filmów o przygodach Pana Kleksa. W latach 1991-1993 był prezenterem programu telewizyjnego "Drops". Jako student uczestnik i laureat wielu konkursów wokalnych m.in. Złotej Ważki i Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Współpracował z zespołami Kompania, HaeReM oraz McGyver Band. Od 2005 r. jest właścicielem firmy zajmującej się wyposażaniem studiów nagrań, nagłaśnianiem i organizacją imprez – i tak właśnie nawiązała się bliska współpraca z zespołem Top-One. Od kilku lat zajmował się w zespole techniką, był akustykiem i niejednokrotnie wcielał w rolę "klawiszowca - zastępcy". Nadal komponuje i aranżuje. Na swoim koncie ma piosenki do programów dziecięcych, jest również autorem muzyki ilustracyjnej do filmu, reklamowej oraz do spektakli teatralnych. Pełen energii profesjonalista, poważnie traktuje każdy występ. Ceni sobie bezpośredni kontakt z publicznością. Choć na co dzień zabiegany i zapracowany, gdy wchodzi na scenę, wstępują w niego nowe siły :).