ROCK N' DANCE (1993)

Tracklista:
1. Mniej niż zero
2. Ich marzenia
3. Jestem twoim grzechem
4. Zaopiekuj się mną
5. Przeżyj to sam
6. Mam dość
7. Słodkiego miłego życia
8. Kamikaze wróć
9. "Rock n' Dance" mix

Muzyka:
J. Borysewicz (1)
W. Łuczaj (2)
R. Lipko (3)
Z. Nikodemski (4)
G. Stróżniak (5, 6)
S. Łosowski (7)
A. Patoch (8)

Słowa:
A. Mogielnicki (1)
K. Jaryczewki (2)
A. Mogielnicki (3)
A. Adamiak, A. Senar (4)
A. Neto (5)
M. Ostrowska (6)
M. Dutkiewicz (7)
J. Menisk (8)

Wydawca:
J&J Studio (CD, MC)
Ariston (LP)

Uwagi i ciekawostki:
- Na okładce kasety "Wstań i walcz" zapowiedzieliśmy niespodziankę i już kilka miesięcy później światło dzienne ujrzała płyta z coverami hitów polskich pop-rockowych wykonawców. Płyta odniosła spory sukces, a publiczności przypadły do gustu nasze dyskotekowe interpretacje znanych głównie z lat 80. ubiegłego wieku przebojów Lady Pank, Oddziału zamkniętego, Budki Suflera, Rezerwatu, Lombardu, Kombi i Papa Dance (do którego przebojów wrócimy kilka lat później).
- Podobnie jak na poprzedniej płycie mix utworów (składający się z "Jestem twoim grzechem", "Kamikaze wróć", "Mam dość" i "Mniej niż zero") znalazł się wyłącznie na płycie CD. Dodatkowo wprawne i doświadczone ucho dostrzeże również drobne różnice w aranżacjach pomiędzy tym co znalazło się na kasecie oraz CD - np. w utworze "Kamikaze wróć" (CD) można usłyszeć celowe "zaniki" linii perkusyjnej.
- W planach mieliśmy również wydanie drugiej odsłony "Rock n' Dance" jednak zrezygnowaliśmy z tego pomysłu na rzecz kolejnych autorskich produkcji. Prace nad płytą zostały jednak rozpoczęte i udało nam się nagrać wielki hit Perfectu "Nie płacz Ewka" który do dziś czasami gramy na koncertach. Gdzieś w naszym studyjnym archiwum po długich poszukiwaniach pewnie udałoby się także odnaleźć wstępną wersję "Tańcz głupia tańcz" grupy Lady Pank.