NO DISCO NO.1 (1990)

Tracklista:
1. Lonely Star
2. Ciao Italia
3. Competition knows me
4. Wróć Yesterday
5. Światła wielkich miast
6. Puerto Rico
7. Wejdziemy na top
8. Fred Kruger
9. Złudne prawdy
10. Top One
11. No Disco Total Mix

Muzyka:
P. Kucharski (2, 4, 6, 7, 9)
M. Jamroz (3, 5, 8)
D. Królak (1)
M. Lubowiecki (10)

Słowa:
J. Krynicz (1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9)
M. Jamroz (2, 3)
R. Paczkowski (3)

Wydawca:
Polmark (MC)
Caston (LP, CD)
Mano (CD)

Uwagi i ciekawostki:
- "No Disco" to nasz pierwszy album i jednocześnie pierwszy który zdobył status "Złotej Płyty". To także jedno z pierwszych polskich wydawnictw które ukazało się na płycie CD.
- Na zdjęciach z okładek brakuje klawiszowca Mariusza Lubowieckiego, który w czasie sesji zdjęciowej przebywał w Anglii, gdzie wyjechał aby zarobić na przyzwoity sprzęt dla zespołu. Syntezatory marki Yamaha i Ensoniq służyły zespołowi przez wiele następnych lat.
- Do współpracy nad płytą udało się namówić legendę polskiej sceny rockowej - Jana Borysewicza z zespołu "Lady Pank". Nagrał on partie gitarowe do utworów "Światła wielkich miast", "Złudne prawdy" oraz "Fred Kruger".
- Zapewne większość fanów zauważyła, że Paweł Kucharski ma bardzo mocno zmieniony głos w utworze "Wejdziemy na top". Otóż w czasie nagrywania tego utworu Pawła dopadło przeziębienie. Niestety terminu nagrania nie dało się przełożyć ani przesunąć więc Paweł zmuszony był do zaśpiewania z bolącym gardłem.
- No Disco Total Mix stworzony przez Rafała Paczkowskiego (będący jednocześnie zalążkiem kasety "Remix '91") znalazł się wyłącznie na płycie CD wydanej przez firmę Caston. Jednocześnie jest to jedyny niunans który różni oba wydania płyt CD - wszystko pozostałe jest bez zmian.
- Z uwagi na to, że płyta CD ma ograniczoną pojemność (w przeciwieństwie do kaset magnetofonowych które występowały w kilku długościach) materiał przygotowany na nią trzeba było nieco okroić, w związku z czym utwór "Wejdziemy na top" został skrócony o ponad pół minuty (okrojeniu uległy wstęp oraz zakończenie utworu).