KIEDYŚ...NO.0 (1991)

Tracklista:
1. Złudne prawdy
2. Zwierzenia przyjaciela
3. Kiedyś...
4. Ciao Italia (english version)
5. Złudne prawdy (instrumental)
6. Kiedyś... (instrumental)
7. Ciao Italia (instrumental)

Muzyka:
P. Kucharski

Słowa polskie:
S. Raciborski

Wydawca:
Polmark


Uwagi i ciekawostki:
- Jest to nasz pierwszy materiał nagrany w studiu. Brzmi bardzo słabo, jednak początkowo nie planowaliśmy tego publikować. Materiał służył jako demo, które rozsyłaliśmy wszelkim możliwym rozgłośniom radiowym i dopiero po pierwszych sukcesach płyt "No Disco" oraz "Poland! Disco" zdecydowaliśmy się zaprezentować stale powiekszającemu się wówczas gronu fanów jakie były nasze pierwsze poważne muzyczne kroki. Mimo, że kaseta ukazała się jako trzecie nasze wydawnictwo to zdecydowaliśmy się umieścić ją w naszym spisie albumów jako pierwszą.
- Utwór "Złudne prawdy" pojawił się później na "No Disco" z zupełnie zmienionym tekstem, natomiast "Ciao Italia", pierwotnie stworzona w wersji angielskiej (dość łamanej, jak zapewne słychać :) przeobraziła się za sprawą Janusza Kondratowicza w jeden z naszych największych hitów.
- Na krótko przed sesją nagraniową z zespołu odszedł Sylwester Raciborski, wokalista oraz autor wszystkich dotychczasowych tekstów. Gorączkowe poszukiwania nowego wokalisty spełzły na niczym w związku z tym funkcję wokalisty zdecydował się przyjąć dotychczasowy główny kompozytor zespołu oraz gitarzysta - Paweł Kucharski. Co było dalej - pisać nie trzeba...:)