HELLO! (2006)

Tracklista:
1. Hello!
2. Zostawcie Titanica
3. A.B.C.D.
4. Wrzuć na luz
5. Kolor pieniędzy
6. Po prostu... Cześć!
7. Novella Blue
8. Strach ma wielkie oczy
9. Nasze Kilimandżaro
10. Życie nie jest nowelą
11. Biały miś (rmx 2006)
12. Ciao Italia (rmx 2006)
13. Rajski ptak

Muzyka:
Top-One (1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13)
Top-One & Dalil Miszczak (5)
J. Borysewicz (2)
M. Górski (11)
P. Kucharski (12)

Słowa:
J. Krynicz (5, 7, 9, 12, 13)
J. J. Należyty (3, 4, 6, 10)
Z. Bieniak (1, 8)
G. Ciechowski (2)
M. Górski (11)

Wydawca:
Magic Records

Uwagi i ciekawostki:
- Na kolejną płytę trzeba było czekać 4 lata. Powodem było przede wszystkim załamanie rynku. Muzyka taneczna z racji braku jej w mediach musiała zejść do podziemia, co odbiło się także na małej ilości koncertów. Początkowo planowaliśmy nagrać płytę z coverami największych hitów będącego akurat ponownie na fali nurtu Italo Disco, jednak po namowach nowego/starego wydawcy, czyli Magic Records zdecydowaliśmy się na kolejny autorski materiał wzbogacony dodatkowo dwoma chyba największymi naszymi hitami, czyli "Ciao Italią" oraz "Białym misiem" a także wielkim przebojem grupy Lady Pank - "Zostawcie Titanica". Dodatkowo jeden z utworów - "Kolor pieniędzy" skomponował Dalil Miszczak, mieszkający w Niemczech wielki fan zespołu.
- Tuż przed wydaniem płyty odnalazł się prawdziwy autor Białego Misia - pan Mirosław Górski w związku z czym zdążyliśmy jeszcze umieścić informacje o tym na płycie.
- Po wielu latach ponownie nawiązaliśmy współpracę z Januszem Kondratowiczem, który napisał słowa do czterech nowych utworów. Także cztery teksty napisał znany polski poeta, satyryk, piosenkarz i aktor w jednym - Jan Jakub Należyty.