BIAŁE MISIE I...!!! (2000)

Tracklista:
1. Biały miś 2000
2. Miła moja 2000
3. Words - Don't come easy
4. Granica 2000
5. Tyle zdarzeń
6. Nasz Disneyland - Mona Lisa
7. Tarzan Boy
8. Santa Maria 2000
9. Taka mała 2000
10. Wróć Yesterday 2000
11. Nietykalni
12. Bliska moim myślom 2000

Muzyka i słowa:
Twórcy ludowi (2, 4, 8, 9)
M. Górski (1)
F. R. David (3)
A. Sobczak / S. Sokołowski (5) M. Fanga / J. Sokół (6)
Baltimora (7)
J. Krynicz / P. Kucharski (10)
M. Fanga / A. Patoch (11)
A. Tenard (12)

Wydawca:
Music Ton

Uwagi i ciekawostki:
- Po wielu latach postanowiliśmy wrócić do repertuaru który przyniósł nam tak wielką popularność. Duży wpływ na to mieli fani, gdyż co jakiś czas na życzenie ludzi obecnych na naszych koncertach graliśmy utwory z płyty "Poland! Disco". W końcu postanowiliśmy stworzyć nowe wersje i wydać kolejną, trochę chyba nostalgiczną płytę, gdyż oprócz utworów dzięki którym weszliśmy na zapowiadany w jednym z naszych największych hitów top nagraliśmy utwory których z wypiekami na twarzy słuchaliśmy w naszych młodzieńczych latach. Były to "Tarzan Boy" Baltimory, "Words - Don't come easy" F.R. Davida oraz dwa utwory naszej rodzimej formacji Papa Dance, czyli "Nasz Disneyland" i "Nietykalni". Płyta odniosła duży sukces, a utwory "Miła moja" i "Santa Maria" przez wiele tygodni okupowały czołowe miejsca na listach przebojów "Disco Relaxu". Jest to też pierwsza płyta którą nagraliśmy tak jako duet - Paweł i Darek Z. Po odejściu Darka Królaka przez 4 lata nie poszerzaliśmy stałego składu a na koncertach mogliśmy liczyć na wsparcie uroczych tancerek i kilku zaprzyjaźnionych muzyków, którzy niejednokrotnie pracowali z nami także w studiu. Dopiero w 2003 r. na stałe dołączył do nas Emil Jeleń.
- Utwór "Wróć Yesterday" to jedyny autorski utwór na tej płycie. Od początku byliśmy średnio zadowoleni z pierwszej jego wersji więc po latach postanowiliśmy zaaranżować ją na nowo.
- Piosenkę "Tyle zdarzeń" planowaliśmy umieścić już na płycie "Poland! Disco". Aranżacja była już gotowa, ale w wyniku nieporozumienia odnośnie doboru tonacji utworu musieliśmy z niej zrezygnować. Ale ciekawsze jest coś innego. Przez wiele lat byliśmy święcie przekonani że utwór w oryginale wykonywał zespół Dystans i tego też się trzymaliśmy. Dopiero po wielu latach dowiedzieliśmy się, że oryginalnym wykonawcą był zespół Bolter a i sam tytuł jest inny - "Zaczekaj z tym do jutra". Przy okazji naprawiamy błąd i wyżej podajemy prawdziwych autorów.
- Krótko po ukazaniu się płyty Paweł zachorował na żółtaczkę, w związku z czym musieliśmy odwołać wszystkie zaplanowane na tamten sezon koncerty.
- Album "zdopingował" do działania niektórych byłych członków zespołu, którzy posiadając prawa do starego materiału postanowili na własną rękę odświeżyć wspomnienie o "Białych miśkach" i na rynku zaczęły się pojawiać różnego rodzaju kompilacje zawierające utwory z naszych dwóch pierwszych płyt.